Administrator 82 artykuły
SPONSORED ARTICLE
FEATURED ARTICLE

Related Articles

Podziel się Zgłoś naruszenie

Biskup katolicki : Objawił mi się Jezus Chrystus

  • Dodane przez Administrator
  • 6 września 2015 13:07:11 CEST
  • 0 komentarzy
  • 988 obejrzeń
Różaniec to potężna modlitwa, skupienie się na wszystkich tajemnicach życia Jezusa Chrystusa oczami Jego Matki Maryi i św Józefa.

Biskup katolicki : Objawił mi się Jezus Chrystus

Według tego katolickiego biskupa, Jezus pokazał siłę różańca. Ma on mieć na tyle dużą moc, że będzie w stanie doprowadzić do uwolnienia od Islamu.

Biskup Oliver Dashe Doeme stojący na czele diecezji stanu Borno w Nigerii wezwał wierzących, by odmawiali różaniec, bo to uwolni kraj od islamskich terrorystów z ugrupowania Boko Haram.

- Pod koniec roku byłem w kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Odmawiałem różaniec i wtedy nagle objawił mi się Pan - mówi.

Biskup wyjaśnia, że Jezus wyciągnął miecz, który zmienił się następnie w różaniec. Chrystus miał powiedzieć trzykrotnie: "Boko Haram przeminęło".

- Nie potrzebowałem żadnego proroka, żeby dał mi wyjaśnienie. To było jasne, że przez różaniec będziemy w stanie wyprzeć Boko Haram. Modlitwa, konkretnie modlitwa różańcowa, uwolni nas z łap tego demona, demona terroryzmu. I oczywiście to działa - oświadczył duchowny.

Dodał też: "Ci terroryści sądzą, że paląc nasze kościoły, zniszczą chrześcijaństwo. Ale to się nigdy nie stanie".

Jak tłumaczy, początkowo nie chciał dzielić się swoją wizją z innymi, ale potem otrzymał przekonanie, że powinien to zrobić.

Terroryści z ugrupowania Boko Haram zabili już tysiące Nigeryjczyków. Starają się usunąć chrześcijan z zajmowanych przez siebie terytoriów. Zadeklarowali także lojalność wobec Państwa Islamskiego działającego na terytorium Iraku i Syrii.

Według doniesień BBC, nigeryjskiej armii udało się odzyskać znaczną część terenów zajętych przez Boko Haram. Oddziały mają nadal być w natarciu i coraz bardziej wypierać islamistów.